
Підвісний світильник Tk Lighting Grant 3 плафони чорно-золотий 4824T
9 302 ₴
- В наявності
- Код: 153525636
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Лампа підвісна Grant 3-ох точкова Чорно-золота 4824 (4824T). Лампа підвісна. Tk Lighting 3-ох точкова Чорно-золота 4824. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне освітлення для кухні та інших приміщень. Її елегантний дизайн та якісне виконання роблять її не лише джерелом світла, але й стильним декоративним елементом. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, ця лампа поєднує функціональність з естетикою, що робить її ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. У час зростаючої свідомості...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 94cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Grant |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 302 ₴







