
Підвісний світильник Italux Francis MDM25633 GDCL скляний лофт каскад
10 369 ₴
- В наявності
- Код: 86173878
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Skandynawska Francis Mdm25633 Gdcl Szklana Loftowy Zwis Kaskada Na Listwie Przezroczysty (Mdm25633Gd+Cl). Люстри відіграють ключову роль у створенні атмосфери та функціональності інтер'єрів. Правильно підібрана лампа, така як Italux Skandynawska Francis, може не тільки освітити простір, але й повністю змінити його характер. Модель поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю, що робить її унікальним рішенням для будь-якого інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. Одним з найважливіших аспектів при виборі люстри є її...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 96cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | FRANCIS |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Етно, Англійське, Індустріальне |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 369 ₴



