
Підвісний світильник Emibig Pandora 6 плафонів 6xE14 10W медові 1264/6
9 418 ₴
- В наявності
- Код: 151819591
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig Лампа Підвісна 6Xe14 10W Pandora 6 Медові Абажури 1264/6. Стельові лампи є ключовим декоративним і функціональним елементом кожного інтер'єру. Вони забезпечують не тільки відповідне освітлення, але й підкреслюють характер і стиль приміщення. Залежно від моделі, можуть використовуватися в різних просторах, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Сьогодні ми представляємо продукт, який поєднує в собі сучасний дизайн з високою якістю виконання – Emibig Лампа Підвісна 6Xe14 10W Pandora 6 Медові Абажури 1264/6. Ефективність і світлові параметри. Стельова лампа Emibig Pandora пропонує...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Pandora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 418 ₴





