
Вбудований стельовий світильник Nowodvorski Mono Surface 6xGU10 білий 7832
10 514 ₴
- В наявності
- Код: 119019457
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI - ВСТУПНА СТЕЛЕВА ЛАМПА MONO SURFACE 6XGU10 - БІЛИЙ - 7832. Світильники є невід'ємною частиною оформлення інтер'єрів, які мають ключове значення для створення відповідної атмосфери в кожному приміщенні. Добре сплановане освітлення не тільки виконує практичну функцію, але й впливає на естетику простору. Вибір відповідної моделі, такої як. Nowodvorski - Вступна стелева лампа Mono Surface 6xGU10. в білому кольорі, дозволяє створити стильне та функціональне освітлення. Ключові характеристики цього продукту, такі як. можливість затемнення. ,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm, 200cm мм |
| Довжина: | 200cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Клас захисту | I |
| Мoдель | Mono |
| Потужність | 10 W |
| Тип | Вбудовані стельові |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 118cm, 200cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 514 ₴


