
Вбудований стельовий світильник Shilo Muko 2xES111 білий 7352
11 858 ₴
- В наявності
- Код: 95662997
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована світильник 2x ES111 MUKO біла для вітальні 7352 SHILO - Розпродаж. Основні характеристики. Цоколь лампочки: GU10 (ES111). Ступінь IP: IP20. Кількість джерел: 2. Колір: Білий. Тип: Вбудована лампа. Основний колір: Білий. Матеріал: Алюміній. Додатковий матеріал: Сталь. Різьба: GU10 (ES111). Кількість джерел світла: 2. Вбудоване джерело світла: Ні. Колекція: Muko. Обробка: Структура. Живлення: 230V. Клас герметичності IP: IP20. Довжина (см): 18,5. Ширина (см): 40. Висота (см): 10,5. Гарантія: 5. Вбудована світильник 2x ES111 MUKO Біла 7352 SHILO – Елегантна лампа для вашого інтер'єру. Вбудована...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 10,5cm мм |
| Додаткова інформація | Можливість димування |
| Потужність | 15 W |
| Тип | Вбудовані стельові |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 858 ₴


