Доставка зі складу 5-10 днів.
ENDON Лампа настільна ROME R7S + G9 ROME-CH. ENDON Лампа настільна ROME R7S + G9 ROME-CH. це елегантний елемент освітлення, який чудово вписується в різноманітні інтер'єри. Завдяки своєму класичному дизайну, ця лампа не тільки виконує практичну функцію, але й є стильним доповненням до будь-якого салону. Її сучасний підхід до традиційного дизайну робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує як естетику, так і функціональність. Тип і матеріал лампи. У випадку цього моделі маємо справу з класичним рішенням. стоячим, яке поєднує в собі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип цоколя | R7S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Класичні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 543 ₴


