Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Taurus Led Лампа стельова. Стельові лампи - це ключовий елемент кожного інтер'єру, що впливає на атмосферу і функціональність простору. Вибираючи відповідне освітлення, можна значно покращити комфорт життя в домі. Trio Taurus Led Лампа стельова - це відмінний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн, поєднаний з високою ефективністю освітлення. Ефективність освітлення. Лампа оснащена трьома джерелами світла, що гарантує ефективне освітлення великих приміщень. Максимальна потужність кожної лампочки становить 5W, а інтегровані джерела LED забезпечують температуру кольору 3000K,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Taurus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 8cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 87cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 464 ₴


