
Плафон Nowodvorski Agnes Round LED Pro чорний 64W 4000K IP44 10976
9 273 ₴
- В наявності
- Код: 173261591
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski AGNES LED Чорний Стельовий світильник Сучасний Плафон Кухня IP44 64W Лакована сталь. Nowodvorski. Бажаєте, щоб ваші інтер'єри випромінювали стиль і характер? Nowodvorski - це ідеальне поєднання елегантності, інновацій та функціональності, яке змінить будь-який простір. Гарантія якості. Ідеально підійде для приміщення, як: Кухня і не тільки. Сучасний стиль продукту зробить так, що ваше приміщення засяє на довгі роки використання так, як ви цього бажаєте! ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ. Тип джерела світла: LED. Джерела світла: Інтегровані. Матеріал...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Ширина | 64.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 5 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 64W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 273 ₴

