
Дерев'яний плафон Zumaline Racoon для спальні над ліжком 1141379
9 566 ₴
- В наявності
- Код: 145119554
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Дерев'яна Стельова Лампа Racoon Для Спальні Над Ліжком. Стельові лампи - це невід'ємний елемент оформлення інтер'єру, який впливає на атмосферу та функціональність приміщення. Серед них виділяється. Zumaline Дерев'яна Стельова Лампа Racoon, стильний дизайн якої та відмінна якість виконання роблять її ідеальним вибором для спальні. Параметри світла. Ця стельова лампа оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 40W. Завдяки використанню енергоефективних LED-ламп з патроном E27, освітлення є як ефективним, так і економним. Лампа випромінює достатню кількість світла,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | RACOON |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 52cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 566 ₴




