Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Люстра PUMPKIN L 11494 від Nowodvorski Lighting - це відмінне поєднання стильного дизайну та функціональності. Її теплий відтінок терракота вносить затишок і вишуканість до інтер'єрів, а міцна конструкція з лакованої сталі гарантує довговічність і естетику. Ця модель чудово підійде для їдалень та інших просторів, що потребують виразного акценту освітлення. Модель PUMPKIN L 11494 - це люстра, оснащена однією точкою світла, сумісною з лампами LED GU10 R50 потужністю до 10W. Конструкція виконана з високоякісної сталі...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | PUMPKIN terracota L 11494 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 273 ₴










