
Підвісний світильник Aldex Pinne Long 1-пунктовий латунь 1080PL G40 L
9 433 ₴
- В наявності
- Код: 127333233
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ALDEX PINNE LONG ЛАМПА ПОВІСНА 1 ТОЧКОВА МІДЬ 1080PL G40 L. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Їх різноманітні застосування роблять їх незамінними в багатьох приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Люстри не тільки забезпечують відповідне освітлення, але й є важливим декоративним елементом. Ефективність освітлення. ALDEX PINNE LONG. це підвісна лампа, яка вирізняється ефективністю освітлення. Оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 40W, чудово підійде в ролі основного джерела світла в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | PINNE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 14cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 433 ₴

