Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи стельові. Лампи стельові. є ключовим елементом оформлення кожного сучасного інтер'єру. Правильно підібране освітлення не тільки впливає на атмосферу в приміщенні, але й підкреслює його стиль і характер. Особливо модель підвісної лампи. FLORENCE 108794. від виробника. Markslojd. є відмінним прикладом, як поєднати естетику з функціональністю. Ця унікальна лампа з колекції. FLORENCE. поєднує в собі скандинавський дизайн, який чудово вписується в різноманітні оформлення, від мінімалістичних до більш складних. Сучасний стиль і висока якість. Підвісні лампи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Florence |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 701 ₴


