Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Лампа Підвісна Paloma (8519Arg). Стельові світильники. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу, функціональність та естетику приміщень. Argon Лампа Підвісна Paloma. це модель, яка поєднує елегантність з функціональністю, будучи не лише джерелом світла, але й стильним акцентом, що може повністю змінити характер даного місця. Енергоефективність. Енергоефективність є важливим аспектом, який повинен цікавити кожного користувача. Модель. Paloma. представлена в. класі A. , що означає, що її використання є дружнім до навколишнього середовища та...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Масив дерева |
| Мoдель | Paloma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольоровий |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 969 ₴


