Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Plafon Kantoor New Mega (4223). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та підкреслюючи їхній декор. Різноманітність доступних моделей дозволяє підібрати їх до будь-якої кімнати, від вітальні до кухні. Одним з таких універсальних рішень є. Tk Lighting Plafon Kantoor New Mega (4223). , який поєднує функціональність з сучасним дизайном. Параметри світла. Плафон. Kantoor New Mega. пропонує аж. 6 джерел світла. , що дозволяє на рівномірне освітлення великих просторів. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 15W, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 88cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | KANTOOR NEW |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 88cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴




