Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Trio Lance 403400317. Настільна лампа Trio Lance 403400317 є ідеальним вибором для любителів сучасних рішень. Виробник: Trio. Назва: LANCE. Символ: 403400317. Параметри. діаметр (мм): 600. висота (мм): 1560. ширина (мм): 0. глибина (мм): 0. кількість джерел / тип патрона: 3 x E14 28W. макс потужність джерела: 28 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: відсутнє. колір лампи: чорний матовий/янтарний/бірюзовий. матеріал: метал/скло. IP: IP20. Чому варто обрати нашу лампу? Виконана з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 28W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 57cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 464 ₴



