Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Hemisphere Hit L (10703). Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, відіграючи ключову роль в освітленні приміщень та підкреслюючи їх характер. Їх універсальність дозволяє використовувати в різноманітних аранжуваннях, від класичних до сучасних. Однією з видатних моделей є. Nowodvorski Hemisphere Hit L (10703). , яка поєднує в собі функціональність та елегантний дизайн. Параметри світла. Люстра. Nowodvorski Hemisphere Hit L. була оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 25W з патроном E27. Завдяки цьому вона сумісна з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Hemisphere |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 418 ₴











