Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Turda 8955 1000105233. Nowodvorski Turda 8955 1000105233. це елегантний плафон, який поєднує в собі. сучасний стиль. з функціональністю. Ідеально підходить для спальні, але також чудово впишеться в інші приміщення, надаючи їм унікального характеру. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та енергоефективних рішень, ця лампа не лише гарно виглядає, але й сприяє економії енергії. Енергоефективність і Клас Ефективності Енергетики. Модель сумісна з лампочками LED, що робить її надзвичайно. енергоефективним вибором...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | TURDA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 273 ₴



