Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Satellite M. Плафон. Nowodvorski Satellite M. це відмінний приклад сучасного освітлення, яке поєднує в собі естетику з практичністю. Люстри. це ключовий елемент оформлення інтер'єру, який впливає на атмосферу і функціональність простору. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну,. плафон. стає не лише джерелом світла, але й стильним доповненням до кожного інтер'єру. Енергоефективність. Одним з ключових аспектів сучасного освітлення є його. енергоефективність. Презентований плафон спроектовано з думкою про енергоефективність, що дозволяє...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Satellite |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 273 ₴



