
Підвісна лампа Tk Lighting Pescara 3x60W чорний золотий 4576
10 295 ₴
- В наявності
- Код: 135607652
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Pescara 3x60W Люстра чорний золотий (4576). Tk Lighting Pescara. це люстра, яка поєднує в собі. сучасний дизайн. та. високу якість виконання. Ідеально підійде в будь-якому інтер'єрі, не тільки як джерело світла, але й як елемент декору. Завдяки елегантному поєднанню чорного та золота, ця люстра вносить у приміщення унікальну атмосферу, створюючи затишне та стильне оточення. Енергоефективність та Клас Ефективності Енергоспоживання. Модель ця вирізняється відмінною. енергоефективністю. , класифікуючись у класі. A. Це означає, що була...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 36cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | PESCARA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 36cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 295 ₴




