Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Faro Лампа Підвісна Коричнева. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та підкреслюючи стиль оформлення. Ідеальні для різних приміщень, забезпечують не лише функціональне освітлення, але й є важливим декоративним елементом. Серед них виділяється Tk Lighting Faro Лампа Підвісна Коричнева, унікальний дизайн та висока якість виконання якої роблять її відмінним вибором для будь-якого інтер'єру. Параметри світла. Цей стельовий світильник підтримує одне джерело світла з максимальною потужністю 15W. Можна використовувати в ньому лампочки LED з різьбленням E27,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Faro |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 295 ₴




