Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа LED 10W VERDES Maxlight - Сучасна чорна труба 255 см IP20. Відкрийте новий вимір сучасності завдяки. Сучасна підвісна лампа труба вертикальна декоративна кулька LED 10W VERDES Maxlight. Ця елегантна лампа, виготовлена з найвищої якості алюмінію та доповнена деталями з натурального каменю, є ідеальним поєднанням стилю та функціональності. Чорний корпус гармонійно контрастує з білими декоративними елементами, що робить її відмінним рішенням для будь-якого сучасного інтер'єру. Завдяки вбудованому модулю LED потужністю 10W, освітлює простір теплим світлом з температурою 3000K і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 8 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Verdes |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 339 ₴







