Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Лампа підвісна LINUS 120 золота (KINGBATH_JD8218120). Стельові світильники. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Вибір відповідного освітлення, такого як. лампа підвісна LINUS 120 золота. від. King Home. , може повністю змінити характер кожного інтер'єру, створюючи затишну, яскраву або романтичну атмосферу. Модель ця поєднує в собі. елегантність. і. сучасний стиль. , становлячи відмінний вибір для осіб, які прагнуть додати класу і шарму своєму салону, їдальні чи спальні. Особливості та матеріали. При виборі стельового світильника варто...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 14W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Linus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 047 ₴


