
Підвісна лампа Maytoni Kyoto Mod178Pl-01Gr золота сіра біла
10 500 ₴
- В наявності
- Код: 166827256
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Лампа Підвісна Kyoto Mod178Pl-01Gr Подовжена Стиль Сучасний Мінімалістичний Золотий Сірий Білий (Mod178Pl01Gr). Стельові лампи - це не лише джерело світла, але й ключовий елемент оформлення інтер'єру, який впливає на атмосферу та характер приміщення. Вибір відповідної лампи, такої як модель. Kyoto MOD178PL-01GR. від. Maytoni. , може суттєво змінити сприйняття всього простору. Її. сучасний. ,. мінімалістичний дизайн. , поєднання. золотих. ,. сірих. і. білих акцентів. а також елегантний. скляний абажур. роблять її ідеальним вибором як для спальні, так і для інших інтер'єрів...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146,5cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 28W |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Kyoto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 8cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴

