Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząча Halo (Mod246PlL16Bk). Maytoni Lampa Wisząча Halo (Mod246PlL16Bk). це відмінний вибір для тих, хто шукає стильне та функціональне освітлення для офісу, вітальні чи спальні. Завдяки сучасному дизайну та енергоефективності, ця модель лампи не лише забезпечує світло, але й стає привабливим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Варто звернути увагу на її ключові характеристики, які сприяють універсальності використання. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа Halo пристосована для використання з. лампочками LED. ,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴


