
Підвісна лампа Italux Ganti 5 Led 12W 3000K золота/біла Pnd-34362-5-Hbr-Opal
10 587 ₴
- В наявності
- Код: 171105441
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна. Italux GANTI PND-34362-5-HBR-OPAL. Дані продукту. Розміри. Довжина - 32 см. Ширина - 32 см. Висота - 120 см. Діаметр - 32 см. Світло. Цоколь лампочки - LED. Кількість джерел світла - 1. Тип джерела світла - інтегрований LED. Лампочка в комплекті - ні. Інтегрований LED - так. Потужність - 12 Вт. Напруга - 220-240V. Можливість димування - ні. Температура кольору - 3000 K. Яскравість - 1300 lm. Індекс передачі кольору - CRI80. Загальне. Колекція - Ganti. Тип - лампа підвісна. Колір - золотий. Колір абажура - опал. Матеріал - сталь | алюміній | акрил. Клас захисту - IP20. Код...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 32cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Ganti |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 32cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴


