
Підвісна декоративна лампа Trio Mataro хром чорний 364100832
14 329 ₴
- В наявності
- Код: 174626143
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа стельова Trio MATARO 150см, 8-ми точок, чорна, E27+E14+GU10. Пропонуємо вам сучасну підвісну лампу MATARO, яка є відмінним поєднанням елегантності та функціональності. Лампа виконана в домінуючому чорному кольорі, доповненому тонкими хромованими елементами, що робить її ідеальною для будь-якого сучасного інтер'єру. Складається з металевої конструкції та скляних абажурів і труб, створює гармонійний вигляд, який стане прикрасою вашої їдальні, кухні чи вітальні. Завдяки можливості встановлення до восьми світлових точок, люстра MATARO ефективно освітить...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 118cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 329 ₴






