
Підвісна лампа з 4 білими та 3 бурштиновими плафонами K-5847 Lemo
9 900 ₴
- В наявності
- Код: 186883011
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
🌙 Світло, яке створює сцену. Lemo – це лампа, яка не залишається в тіні. Сім кулеподібних абажурів – частина в білому, частина в бурштиновому – створює гру кольорів і відблисків, яка відразу зігріває інтер'єр. Це світло, яке може бути фоном повсякденності, але також сценою для особливих моментів. Поєднання, яке привертає увагу. Бежевий підставка і контраст молочних та бурштинових куль надають лампі неповторного характеру. Це поєднання, яке робить оформлення глибшим. Тонкий блиск бурштину і легкість білого дають ефект затишної елегантності – ідеальної для інтер'єрів, які мають випромінювати...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Kaja Lighting |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | K-5847 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 91cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴


