
Підвісна лампа Italux Vinola 60см Led 38W 3000/4000K чорний/білий Pnd-56135B-060Rpp-Bk-3Ks4K-Trdimm
10 295 ₴
- В наявності
- Код: 157749851
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Лампа підвісна Vinola 60Cm Led 38W 3000/4000K Dim Чорний/Білий Pnd-56135B-060Rpp-Bk-3Ks4K-Trdimm Ось. Italux - Лампа підвісна Vinola. це відмінне поєднання функціональності та естетики, яке підійде для будь-якого інтер'єру. Завдяки сучасному дизайну та. мінімалістичному стилю. , лампа не тільки освітлює простір, але й є привабливим декоративним елементом. Ідеально підходить для. кухні. ,. вітальні. чи. спальні. , Vinola безумовно додасть характеру кожному приміщенню. Матеріал і дизайн. Italux - Лампа підвісна Vinola. виготовлена з. високоякісного алюмінію. , що забезпечує...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 38W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Vinola |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 295 ₴


