
Підвісна лампа Tk Lighting Estera 7Xg9 коричнева/янтарна 4506
11 463 ₴
- В наявності
- Код: 163040969
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Люстра. Estera. Лампа 7Xg9 Коричневий/Янтарний Z (4506). Люстра. Estera. від TK Lighting. це відмінне поєднання сучасного дизайну з функціональністю. Її стильний дизайн та велика кількість джерел світла роблять її ідеальною для різних приміщень, таких як вітальня чи спальня. Завдяки можливості креативного розташування абажурів, ця лампа не тільки освітить простір, але й стане важливим елементом декору. Особливості та переваги. При виборі стельової лампи варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, які можуть вплинути на її...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 153cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 6W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ESTERA BROWN |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 27cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 463 ₴




