Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка лампа на тринозі Tago 5053 TK Lighting glamour чорна золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Tago виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Мoдель | Tago |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 317 ₴




