Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Jovita 5239 874Rp Wh 3 5239874Rpwh3. Люстри є невід'ємним елементом будь-якого інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Змінене світло може надати приміщенню зовсім новий характер, а правильно підібрані люстри чудово підійдуть як для вітальні, спальні, так і для кухні чи коридору. Вибір відповідної люстри є надзвичайно важливим, щоб забезпечити належне освітлення та гармонійну естетику інтер'єру. Світлова ефективність. Лампа. Italux Jovita 5239 874Rp Wh 3. є відмінним рішенням для людей, які цінують...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Jovita |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 938 ₴


