Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник потолочный FORM L 9672 Nowodvorski Lighting. Технические данные: Количество источников света: 2 x E27. Степень защиты: IP20. Напряжение: 230V. Мощность одного источника света Вт: 25. Высота: 26 см. Ширина: 80 см. Глубина: 80 см. Цвет: Белый. Материал: Сталь, Ткань. Стиль: Минималистичный, Современный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Мoдель | Form |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 514 ₴








