Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Hemisphere Super L. Люстри є одним з найважливіших елементів освітлення інтер'єрів, що впливають на естетику та функціональність приміщення. Вони можуть виконувати роль основного джерела світла, підкреслюючи оформлення простору, а також бути ключовим декоративним елементом. Nowodvorski Hemisphere Super L. - це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та ефективне освітлення для свого дому. Ефективність освітлення. Nowodvorski Hemisphere Super L. поєднує стильний дизайн з відмінною ефективністю освітлення. Лампа оснащена чотирма джерелами світла, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Hemisphere |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GX53 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 886 ₴







