Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Mono Deep 10463. Люстри. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, будучи не лише джерелом світла, але й декоративним елементом, який може змінити характер приміщення. Модель. Nowodvorski Mono Deep 10463. є ідеальною пропозицією для тих, хто шукає. сучасне. і. елегантне освітлення. , особливо призначене для. коридорів. і. сходів. Його виразні характеристики роблять його лампою, яка задовольнить естетичні та практичні потреби. Енергоефективність і джерела світла. Енергоефективність є одним з ключових переваг кожного освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 216 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20,5 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 10W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | MONO DEEP black VI 10463 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 202 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 566 ₴






