Доставка зі складу 5-10 днів.
Збагачуйте свій інтер'єр стильним акцентним освітленням завдяки дизайнерській підлоговій лампі. Її вертикальна конструкція та мінімалістичний дизайн роблять її ідеальною для сучасних аранжувань. Ця універсальна стояча лампа чудово підійде як додаткове джерело світла в вітальні, спальні чи куточку для читання. Це функціональний і елегантний елемент декору. Підлогова лампа ETNO LP4 BLACK - це відмінне поєднання функціональності та естетики, яке надасть вашому інтер'єру неповторного характеру. Її мінімалістичний дизайн, вміло поєднуючи порошково пофарбовану сталь та скло,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | Etno |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Etno |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 15см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 032 ₴





