
Плафон Nowodvorski Satellite M 7Xe27 темно-сірий/білий 8018
10 587 ₴
- В наявності
- Код: 163039967
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lighting - Плафон Satellite M 7Xe27 Темно-Сірий/Білий Z (8018). Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу в приміщеннях та підкреслюючи їх характер. Вірно підібрана лампа може не лише освітити простір, але й внести в нього гармонію та стиль. Обираючи лампу, варто звернути увагу на її енергоефективність, дизайн та застосування, щоб вона ідеально відповідала нашим потребам і очікуванням. Одним з моделей, що поєднує в собі сучасний дизайн і практичність, є плафон. Nowodvorski Lighting - Плафон...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Марка | Nowodvorski Lighting |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Satellite |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 58cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴


