Доставка зі складу 5-10 днів.
Apeti Furni (A0031330). Стельові світильники - це ключовий елемент кожного інтер'єру, що впливає не лише на освітлення простору, але й на його оформлення. Завдяки різноманітним стилям і функціональності, вони є відмінним рішенням для багатьох приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи навіть кабінет. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Apeti Furni (A0031330), підвісний світильник від відомого виробника Candellux. Світлова ефективність Apeti Furni характеризується високою світловою ефективністю завдяки трьом джерелам світла LED загальною потужністю 15W. Цей стельовий світильник випромінює...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Furni |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 71cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 835 ₴




