Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра золота скляні кулі Abruzzo Conte 6Xe27. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як практичним джерелом світла, так і декоративним елементом. Завдяки різноманітності доступних моделей, їх можна підібрати до різних приміщень, таких як вітальня, кухня чи спальня, створюючи відповідну атмосферу і підкреслюючи стиль інтер'єру. Параметри світла і ефективність. Люстра золота скляні кулі Abruzzo Conte 6Xe27. пропонує. 6 джерел світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть більших просторів. Кожне з них оснащене патроном E27,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 162cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Марка | Abruzzo |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Conte |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴








