Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Nowodvorski Monaco II 9363. це чудове доповнення інтер'єру кожного дому. Її сучасний вигляд у поєднанні з міцними матеріалами робить ваше приміщення вишуканим на довгі роки. Подаруйте собі трохи розкоші. Нехай кожне освітлення стане приємною подією і викликає задоволення. Серія Monaco - це поєднання елегантності та доброго смаку з найвищою якістю виконання. Технічні дані: Матеріал: Метал, Скло. Колір: Чорний. Висота [Mm]: 130. Ширина [Mm]: 650. Діаметр абажура [Mm]: 250. Джерело світла: E27 2X60W. Джерело світла В...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Monaco II |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 485 ₴



