Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна PASTELO 5L бетон. Sollux Lighting. Лампи PASTELO - це синонім сучасного дизайну та універсальної функціональності. Ці стельові люстри та бра, що виражаються мінімалістичним, геометричним стилем, легко впишуться як у сучасні, так і в класичні інтер'єри. Серія PASTELO надзвичайно різноманітна, починаючи від підвісних ламп у багатьох конфігураціях і з навіть п'ятьма джерелами світла, до широкого асортименту матеріалів - бетону, дерева та сталі в хромованій або гальванізованій версії. Така різноманітність варіантів дозволяє ідеально підібрати освітлення до...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8W |
| Марка | Sollux Lighting |
| Матеріал | Сталь, Масивне дерево |
| Мoдель | Pastelo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 835 ₴









