Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Alessia 5280-832RC-WH-3 Плафон. Плафон. Плафон. Italux ALESSIA 5280-832RC-WH-3. Дані продукту. Розміри. Довжина - 41 см. Ширина - 41 см. Висота - 8.5 см. Діаметр - 41 см. Світло. Цоколь лампочки - LED. Кількість джерел світла - 1. Тип джерела світла - інтегрований LED. Лампочка в комплекті - ні. Інтегрований LED - так. Потужність - 32 W. Напруга - 220-240V. Можливість затемнення - ні. Температура кольору - 3000 K. Яскравість - 1760 lm. Індекс передачі кольору - CRI80. Кут світіння - 120 град. Загальні. Колекція - Alessia. Тип - плафон. Колір - білий. Колір абажура - акриловий. Матеріал...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 41 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | ALESSIA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 41cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 163 ₴


