Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Люстра SATELLITE S 11227 від Nowodvorski Lighting - це відмінне поєднання функціональності та сучасного дизайну. Її елегантний колір Umbra Gray та мінімалістична форма роблять її стильним елементом будь-якого інтер'єру. Виготовлена з високоякісної лакованої сталі та пластику, лампа поєднує в собі міцність та естетику, а її три світлові точки забезпечують відмінне освітлення більших просторів. Модель SATELLITE S 11227 - це люстра з трьома світловими точками, які підтримують лампочки LED типу E27 потужністю до 25W кожна. Конструкція лампи,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 25W, 75W |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Мoдель | SATELLITE umbra grey S 11227 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 010 ₴



