
Світлодіодний торшер Nowodvorski Cadillac E27 чорний/золотий 7991
10 617 ₴
- В наявності
- Код: 120260521
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski - Лампа настільна CADILAC E27 - чорний/золотий - (7991). Лампа настільна. Nowodvorski CADILAC. це надзвичайно стильний і функціональний елемент оформлення інтер'єру, який може змінити будь-яке приміщення. В елегантній чорнo-золотій кольоровій гамі, чудово вписується в. сучасні інтер'єри, поєднуючи класичний шарм з сучасним стилем. Розгляньмо її ключові характеристики, які роблять її ідеальним вибором для кожного, хто прагне додати унікальний акцент до свого салону чи спальні. Тип і матеріал лампи. Модель ця є лампою настільною, що означає, що її можна легко розмістити в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Cadillac |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 156cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Мoдель | Cadilac |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 617 ₴


