Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа SATELLITE S чорна Ø38см 3xE27 Nowodvorski. Підвісна лампа в стилі лофт чорна Ø38см 3xE27 25W SATELLITE S 11225 від Nowodvorski - це поєднання сучасного дизайну з індустріальним характером, ідеально підходить для інтер'єрів, оформлених у лофт-стилі. Виготовлена з лакованої сталі та пластику, ця лампа є не лише естетичною, але й міцною та стійкою до пошкоджень. Її домінуючий чорний колір з додатковим білим акцентом відповідає актуальним трендам інтер'єрів, додаючи приміщенню елегантності та вишуканості. Продукт характеризується можливістю регулювання...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | SATELLITE black S 11225 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 514 ₴







