Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа тринога абажур 50см Grand Sosna 16008 TK Lighting. Настільна лампа тринога абажур 50см Grand Sosna 16008 TK Lighting. Стиль і елегантність у вашому домі. Введіть у своє інтер'єр неповторний стиль і елегантність завдяки. Настільній лампі тринога абажур 50см Grand Sosna 16008 TK Lighting. Ця незвичайна настільна лампа поєднує в собі сучасний дизайн з природною красою дерева, створюючи унікальний декоративний елемент. Високоякісні матеріали, такі як метал, пластик та дерево, забезпечують міцність і довговічність продукту, а ретельно оброблений дерев'яний колір додає тепла...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | Grand |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Бохо |
| Тип | Тренога |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴





