
Підвісна лампа Elstead Corona сатинова білизна/полірований нікель DL-CORONA-2P-WPN
9 989 ₴
- В наявності
- Код: 108064448
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Corona 2 Білий Полірований Нікель (SDLCORONA2PWPN). Люстра. Elstead Lighting Corona 2. є важливим елементом оформлення інтер'єру, який має значний вплив на атмосферу та функціональність приміщень. Правильно підібраний продукт не лише забезпечує необхідне освітлення, але й стає естетичним акцентом. Модель. Elstead Lighting Corona 2. кольору. білого полірованого нікелю. поєднує елегантність з практичністю, що робить його ідеальним рішенням для сучасних інтер'єрів, особливо в вітальні. Енергоефективність. У наш час,. енергоефективність. є одним з...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17,8cm мм |
| Глибина | 41cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 989 ₴

