Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа з елегантною, золотою ніжкою UMBERTO E27 коричневий абажур 16031 TK Lighting. Купуючи у нас, ви отримуєте. _________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - офіційна дистрибуція бренду. TK Lighting. Якість PREMIUM. - ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - для будь-якого інтер'єру. ПОЛЬЩА. Виробництво. - на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - суворі тести на кожному етапі виробництва. Технічні дані. _________________________________. Тип: Настільна лампа. Вид: Лампа стояча з абажуром. Матеріал: Метал. Додатковий матеріал: Пластик. Колір...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | Umberto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Бохо |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 674 ₴










