Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Tulia Plafon Szary (33498). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи атмосферу і підкреслюючи характер приміщень. Однією з унікальних пропозицій у цій категорії є Sigma Tulia Plafon Szary (33498), який поєднує в собі сучасний дизайн, функціональність та високу якість виконання. Унікальні світлові параметри. Sigma Tulia оснащений шістьма джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 12W. Завдяки цьому плафон забезпечує інтенсивне і рівномірне освітлення простору. Використання ламп LED з цоколем G9 гарантує не лише яскраве світло, але й...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 19cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 12W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 288 ₴





