Доставка зі складу 5-10 днів.
Candellux Valencia крем 4pł. 34-84555. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи естетику з функціональністю. Вірно підібрана модель може повністю змінити атмосферу в приміщенні, надаючи йому характер і стиль. Кремова люстра. від. Candellux. , модель. Valencia. , це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати елегантність з сучасним дизайном. Ідеально підійде для різних просторів, таких як. коридори. ,. вітальні. та. спальні. Ключові характеристики продукту. Нижче представляємо найважливіші характеристики, які вирізняють цю модель: Кількість джерел світла...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Valencia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 828 ₴




