Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа FIATO 452010317 LED 3W 2300-4000K чорний мультиколор. Trio. Настільна лампа FIATO 452010317 LED 3W 2300-4000K чорний мультиколор в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю - регульованим кутом падіння світла, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 23cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 017 ₴





